MOBILNY PUNKT WYPOŻYCZANIA KAJAKÓW W STARGARDZIE

NAJBLIŻSZA DATA DZIAŁALNOŚCI MOBILNEJ WYPOŻYCZALNI KAJAKÓW – ————–. Jeśli masz grupę i chcesz płynąć w innym terminie, skontaktuj się z nami. Kolejny punkt będzie działał — ——–. Zapraszamy grupy zorganizowane- .

Punkt będzie działał przy minimum 5 opłaconych kajakach. Kajak wypożyczany jest wraz z osprzętem oraz jednym workiem wodoodpornym na podręczne rzeczy.

Aby umożliwić Wam poznawanie uroków meandrującej rzeki Iny, będziemy prowadzili specjalnie dla Was Mobilne Punkty Wypożyczania Kajaków. Już nie musicie martwić się o koszty transportu ! Zrobimy to za Was, zbierzemy chętnych, przyjedziemy na miejsce zbiórki i wypożyczymy kajaki. Rzeka na odcinku Sowno – Goleniów, jest rzeką z małą ilością przeszkód stałych, jednak bobry czuwają i wiatr wieje, więc na pewno trafimy na jakieś zwalone drzewka. Do Waszej dyspozycji są kajaki dwuosobowe (tylko1-2 jedynki) oraz kajaki rodzinne 2+dziecko (max. do 6/7 lat). Atutem naszej wypożyczalni, jest spływanie indywidualne, swoim tempem i w gronie swoich znajomych. Ważne, aby w określonych godzinach dotrzeć na metę spływu.

Dojazd w zakresie własnym. Z punktów końcowych, nie gwarantujemy transportu uczestników, jednak na pewno przerzucimy 4/5 kierowców na miejsce startu. Jeśli nie wyrobimy się jednym kursem powrotnym, koszt przewozu 5,00 kierowca. Istnieje możliwość zabrania na start spływu do 4/5 osób ze Szczecina Dąbie, parkingu sklepu LIDL przy Goleniowskiej, bez dodatkowych opłat.

NASZE PROPOZYCJE SPŁYWÓW W RAMACH PUNKTU:

 1. Stargard ul. Światopełka – Sowno most drogowy. Start w godzinach 10:00-10:30, odbiory kajaków w godzinach 15:30- 17:00. Odcinek o długości 21,4km. CENA 60,00 ZA KAJAK (obsługujemy)
 2. Stargard ul. Światopełka – Lubowo most drogowy. Start w godzinach 10:00-10:30, odbiory kajaków w godzinach 11:30-12:00. Odcinek o długości 7,4km. CENA 30,00 ZA KAJAK (obsługujemy)
 3. Stargard ul. Światopełka – Poczernin most drogowy. Start w godzinach 10:00-10:30, odbiory kajaków w godzinach 13:30-14:30. Odcinek o długości 16km. CENA 50,00 ZA KAJAK KAJAK (nie obsługujemy)
 4. Poczernin most drogowy – Sowno most drogowy. Start w godzinach 13:30-14:00, odbiory kajaków 15:30- 17:00. Odcinek o długości 6km. CENA 40,00 ZA KAJAK (nie obsługujemy)
 5. Lubowo – Sowno most drogowy. Start w godzinach 11:30-12:00, meta w godzinach 15:30-17:00. Odcinek o długości 13,00 km. CENA 50,00 ZA KAJAK (obsługujemy)

JAK SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG ?

 1. Dokonaj rezerwacji kajaka (kajaków), wysyłając zgłoszenie rezerwacyjne na nasz e-mail biuro@kajaki.szczecin.pl . Ważne jest to, aby w tytule mejla zapisać; NAZWISKO STARGARD – DATA. W treści mejla podajemy informację rezerwacyjną np. „Proszę o rezerwację 3 kajaków, w tym jeden kajak dwuosobowy, jeden kajak rodzinny 2+1 i jeden kajak jednoosobowy. Spływ zaczynamy w Stargardzie (Lubowie), a kończymy w Sownie (lub w Lubowie, Poczerninie) – prosimy podać tą informację. Osobą kontaktową jest Jan Nowak telefon 501036860”. Dodatkowo należy podać informację o wieku dziecka w przypadku kajaka 2+1 oraz ilość dzieci, abyśmy zabrali odpowiednią ilość małych kamizelek asekuracyjnych lub ratunkowych.
 2. Poczekaj na naszą odpowiedź potwierdzającą rezerwację, wraz z podaniem informacji odnośnie dokonania przelewu bankowego. Po wykonaniu przelewu, wyślij do nas potwierdzenie. W momencie zaksięgowania wpłaty, wpisujemy na listę rezerwacyjną, na niniejszej stronie.
 3. Zapoznaj się z Regulaminem korzystania ze sprzętu kajakowego Wikinga, do którego przestrzegania zobowiązujesz się w momencie dokonania wpłaty rezerwacyjnej, zaś na starcie podpisujesz oświadczenie o zapoznaniu się z nim. I ruszacie na kajakową przygodę.

LISTA REZERWACJI 

 1. Czekamy na Twoje Zgłoszenie

KAJAKOWA INA – MAPA SPŁYWÓW Z WARIANTAMI ICH ROZPOCZĘCIA/ZAKOŃCZENIA. NIEBIESKI STARGARD-LUBOWO-SOWNO, CZERWONY SOWNO-BĄCZNIK-GOLENIÓW

TRASA SPŁYWU:

 1. Most drogowy, ul Młyńska. Przy ul. Światopełka start spływu. Wodowanie po prawej stronie za mostem – 0.00
 2. Ujście Młynówki – 0,40
 3. Ujście Kanału Młyńskiego – 3.20
 4. Kłępino, most lokalnej drogi – 5.50
  Ujście rzeki Małki – 8,00
 5. Lubowo, most drogi do Żarowa. Tuż za mostem po prawej stronie miejsce odpoczynku, lub miejsce zakończenia 1 etapu dla super początkujących – 8,20
 6. Zabytkowy most Stargardzkiej Kolejki Wąskotorowej – 8,90
 7. Wieś Żarowo – 10.00
 8. Wieś Rogowo. Mała drewniana kładka dla pieszych i rowerzystów, przed mostkiem wystaje kilka starych filarów od poprzedniego mostku. Po lewej stronie przed mostkiem znajduje się miejsce do zaparkowania kajaka i można wyjść na ładną łąkę, gdzie można odpocząć, po drugiej stronie mostka w odległości ok. 100m znajduje się wieś Rogowo – 12.00
 9. Most lokalnej drogi do Poczernina, miejscowość po prawej stronie – 15.00
 10. Most lokalnej drogi, po lewej miejscowość Sowno. Wyjście z kajaka pod mostem z lewej strony (schodki), tu można zdać kajaki – 20,70

r.:

ZASTOSOWANIE MAJĄ NASTĘPUJĄCE TERMINY:

 • do 7 dni przed imprezą, zwracamy całość wpłaconej kwoty, lub przenosimy na inny termin dowolnie wybranej imprezy z naszej oferty.
 • 3-6 dni przed imprezą, zwracamy do 50% wpłaconej kwoty, ze względu na całkowite zablokowanie usługi dla innych osób, zabezpieczenie środków oraz zasobów firmy do funkcjonowania Punktu. Na prośbę uczestnika przenosimy na inny termin dowolnie wybranej imprezy naszej oferty bez jakichkolwiek dopłat.
 • 1-2 dzień przed i w dniu imprezy nie zwracamy wpłaconej kwoty, ze względu na całkowite zablokowanie usługi dla innych osób, zabezpieczenie środków oraz zasobów firmy do przeprowadzenia wycieczki. W przypadku większej ilości uczestników niż minimalna 4 kajaków, przewidziana w ofercie, na prośbę uczestnika przenosimy na inny termin dowolnie wybranej imprezy z naszej oferty bez jakichkolwiek dopłat.
 • Uczestnik może wskazać osobę/zmiennika, który za nią będzie uczestniczył w imprezie. Rozliczenie za udział w imprezie dokonywane jest pomiędzy Uczestnikiem a Zmiennikiem.
 • W przypadku odwołania imprezy przez Organizatora, uczestnikom zwracane są wszystkie wpłaty na wskazane konto bankowe, lub proponuje się inny termin imprezy.
 • W przypadku przekroczenia limitu uczestników na imprezę, wpłacającemu Uczestnikowi, zwracamy całość wpłaty najbliższym dniu roboczym i nie przysługuje jemu żadne odszkodowania z tego tytułu.
 • Zwrot wpłaty za imprezę oraz odszkodowanie, nie jest należne Uczestnikowi w przypadku przybycia pod wpływem alkoholu lub środków odurzających, nie przestrzegania zasad bezpieczeństwa i przepisów poruszania się po szlakach wodnych, nie wykonywania poleceń porządkowych obsługi, z powodu wycofania ze spływu z powodów zdrowotnych przez obsługę wycieczki, służby ratownicze lub medyczne.
 • Odszkodowanie nie jest należne w przypadku nie odbycia się imprezy z powodu braku minimalnej liczby 4 kajaków, oraz z powodu działania siły wyższej (ulewne deszcze, burze itp.)

 

 

Comments

comments